Zagraniczne Staże Zawodowe

Projekty Unijne - zagraniczne praktyki w Grecji

Mamy już wyniki rekrutacji uczestników praktyk zawodowych w Grecji.
Wyniki rekrutacji


Projekty Unijne - zagraniczne praktyki w Grecji

Rozpoczynamy procedurę kwalifikacyjną do udziału w zagranicznych praktykach zawodowych. Wszelkie szczegółowe informacje oraz wymagania zamieszczone są w załączonych dokumentach. Prosimy o zapoznanie się, a w razie chęci uczestnictwa wydrukowanie i uzupełnienie dokumentu "Formularz zgłoszeniowy do udziału w projekcie.docx" i złożenie go w sekretariacie szkoły (wydrukowane dokumenty są również dostępne w sekretariacie szkoły). Z ewentualnymi pytaniami proszę zgłaszać się do p. Marka Potempy.
Formularz zgłoszeniowy do udziału w projekcie.pdfFormularz zgłoszeniowy do udziału w projekcie.docxRegulamin uczestnictwa i rekrutacji.pdfOgłoszenie o naborze.pdf


Chociaż Grecja kojarzy się głównie z wakacjami, którymi jeszcze się cieszymy, to przez uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. Wincentego Pola będzie ona odkrywana z innej perspektywy. Już w roku szkolnym 2019/2020 aż 45 uczniów szkoły weźmie udział w stażach zawodowych. Już nie możemy się doczekać! Jest to możliwe dzięki współpracy z Polsko-Grecką Izbą Handlową i uzyskaniem dofinansowania w ramach projektu POWER z funduszy europejskich.