mLEGITYMACJA

Nie trać czasu i pieniędzy na fotografa. Zrób to sam. Kreator zdjęć do mlegitymacji

W związku z zawarciem przez naszą Szkołę porozumienia o współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji w zakresie wydawania mLegitymacji, zostało nam udostępnione bezpłatne narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.
Narzędzie powstało w ramach realizowanego przez firmę Foto Express Sp. z o.o. projektu unijnego “Bon na Innowacje”, gdzie przygotowano bezpłatny internetowy Kreator zdjęć do mLegitymacji. “Kreator zdjęć do mLegitymacji”, dostępny jest na stronie www: passport-photo.online/pl Bezpłatny Kreator Zdjęć jest przeznaczony dla uczniów naszej Szkoły, którzy planują wyrobienie szkolnej mLegitymacji. Kreator umożliwia samodzielne wykonanie przy pomocy smartfona zdjęcia do mLegitymacji w szybki i łatwy sposób. Wystarczy tylko zrobić zdjęcie telefonem komórkowym (smartphonem) na dowolnym tle. Kreator z tak zrobionego zdjęcia przygotuje zdjęcie spełniające wymogi określone przez Ministerstwo Cyfryzacji.
To bardzo proste! Zachęcamy do skorzystania.
Instrukcja korzystania z kreatora (pdf)

Zabierz swoją mLegitymację na wakacje mLegitymacja – mobilna legitymacja w naszej szkole

Co to jest mLegitymacja? mLegitymacja to dokładnie to samo, co „zwykła” legitymacja szkolna, ale w telefonie. Jest bezpiecznym, nowoczesnym i bezpłatnym narzędziem. Za pomocą mLegitymacji potwierdzisz swój status ucznia podczas kontroli biletów, czy zakładania karty w bibliotece. Będzie ona również podstawą do otrzymania przysługujących Ci zniżek.
Więcej informacjiDruk wniosku