Trasa nr 2

Wersja do druku

Przewidywany czas trwania wycieczki ok. 3 godzin.
Wycieczka rowerowa.

Zbiórka na Zawodziu przy pomniku I. Łukasiewicza. Wyruszamy ul. Węgiersk± potem skręcamy w prawo w ul. W. Łokietka. W połowie podjazdu natkniemy się na cmentarz nr 87.

Dalej jedziemy ul. W. Łokietka potem skręcamy w lewo w ul. Pocieszka ni± jedziemy do końca, potem skręcamy w lewo by dotrzeć do drogi głównej w kierunku na Sękow±. Na rozwidleniu dróg przed drugim mostem w Sękowej
skręcamy w lewo na Wapienne. Jedziemy drog± główn±, po czym skręcamy w lewo w polna drogę, któr± pod górę wyjeżdżamy aż do samego cmentarza nr 80.

T± sam± dróżk± wracamy do drogi głównej i jedziemy dalej w stronę Wapiennego, po czym ponownie pniemy sie w lewo dróżk± w stronę cmentarza nr 79.

Znów wracamy na dół do głównej drogi i jedziemy dalej w stronę Męciny. Po drodze w Męcinie Wielkiej najpierw miniemy cmentarz nr 81 potem cmentarz nr 82 s±siaduj±cy z cmentarzem parafialnym.

Docieramy do Wapiennego i dalej jedziemy drog± na Rozdziele. Na zalesionym wzgórku po prawej stronie szosy kilkadziesi±t metrów od drogi głownej natkniemy się na cmentarz nr 83 w Wapiennym.

Dalej jad±c drog± główn± w Rozdzielu skręcimy w lewo i poln± dróżk± dotrzemy do cmentarza nr 85.

Potem znów wracamy do głównej drogi i jedziemy ni± do skrzyżowania z drog± Gorlice-Dukla, gdzie skręcamy w lewo na Gorlice. Cały czas główn± drog± jedziemy do Gorlic i w Sokole skręcamy w lewo na ul. Lenartowicza i ni± do końca docieramy do cmentarza nr 88.

Wracamy do drogi głównej. Jedziemy dalej w stronę centrum Gorlic, przed mostem skręcamy w prawo do Parku Miejskiego, gdzie kończymy wycieczkę na ¶cieżce rowerowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wstęp
 
Trasa nr 1
 
Trasa nr 2
 
Trasa nr 3
 
Trasa nr 4
 
Trasa nr 5
 
Trasa nr 6
 
Ciekawe strony
 
© Copyright 2005. All rights reserved. Powered by ZST Gorlice.